Amazon dāvanu kartes

Amazon dāvanu kartes formāti

Amazon ir viens no lielākajiem uzņēmumiem un interneta veikaliem visā pasaulē. Tā piedāvājumā ir preces ikdienai, skolai, darbam, veselībai, sportam, atpūtai un visam citam, ko vien var iedomāties. Lai arī šis uzņēmums galvenokārt ir bāzēts Amerikā, tas veic piegādes arī uz Latviju. Līdz ar to Amazon dāvanu kartes ir aktuāla dāvana arī te pie mums Latvijā.

Dāvanu kartes kļūst par ar vien aktuālāku dāvanas izvēli gan tuviniekiem, gan arī kolēģiem un priekšniekiem. Tā ir tik universāla dāvana, jo galvenokārt sniedz plašu izvēli pašam saņēmējam izvēlēties sev dāvanu. Mūsu rakstā Dāvanu kartes ar vērtību apskati vēl citus iemeslus, kāpēc izvēlēties pasniegt dāvanu kartes svētkos.

Šajā rakstā vairāk uzmanību pievērsīsim tam, kādi ir Amazon dāvanu kartes formāti un kurš ir tev piemērotākais. 

Elektroniskās dāvanu kartes

dāvanu kartes internetā amazon

Visvienkāršākais dāvanu karšu formāts Amazon veikalā ir iegādāties elektroniskās dāvanu kartes. Tās vari nopirkt viņu interneta veikalā un pēc tam nosūtīt dāvanas saņēmējam uz e-pasta adresi dažu minūšu laikā. Šī ir lieliska dāvana, ko pasniegt un sagatavot pēdējā brīdī.

Amazon piedāvā dažādas personalizācijas iespējas. Šajā attēlā ielikām divus dizaina piedāvājumus, taču izvēlēties var no vēl dažādiem citiem dizainiem. Var arī pievienot pats savu attēlu vai pat video dizainu, kas ir īsāks par 30 sekundēm. Protams, uz dāvanu kartes var arī uzrakstīt personalizētu sveiciena tekstul, novēlējumu vai pantiņu. 

Dāvanu kartes minimālā summa ir 25 dolāri. Atceries, ka piegāde uz Latviju ne vienmēr ir par brīvu. Tāpēc, kad jubilārs sev ko pasūtīs, būs jāmaksā arī par piegādi. To vērts paturēt prātā, kad izvēlēsies dāvanu kartes summu.

Fiziskās Amazon dāvanu kartes

dāvanu karšu iesaiņojumi

Ja tomēr vēlies jubilāru iepriecināt ar fizisku dāvanu kartes kopiju, tad tā būs jāpasūta laicīgi tev pašam. Amazon dāvanu kartes formāti ir ļoti dažādi. Vispatīkamākais ir to dizains un iesaiņojums, par ko uzņēmums ir īpaši parūpējies. 

Ir pieejas vairāk kā 100 dažādas opcijas, kā fizisko dāvanu karti iesaiņot. Attēlā esam pievienojuši divus piemērus – krāsainu bērnu dāvanu kartes iesaiņojumu un klasisku dāvanu kartes iesaiņojumu. 

Vēl ir pieejami dažādi iesaiņojumi, kur dāvanu karte ir ietērpta skaistā ziedu aploksnē, dāvanu kastītē ar maigu zīda augumu, dažādas metāla kārbiņas utt. Fiziskās dāvanu kartes ir atrodamas arī ar sākuma cenu par 10 dolāriem.

Izprintē dāvanu karti mājās pats

izprintē dāvanu mājās pats

Vēl viens variants, kā iegādāties Amazon dāvanu kartes, ir tās pašam izprintēt mājās. Galvenā atšķirība ir tā, ka šādā gadījumā dāvanu karte tev tiks nosūtīta PDF formātā. Pēc tā saņemšanas tu pats vari dāvanu karti izprintēt un salocīt to kā apsveikuma kartīti.

Vari izvēlēties jau esošus dizainus no Amazon piedāvājuma, no kuriem divus esam ielikuši attēlā kā piemērus. Taču vari arī pats augšuplādēt attēlu no saviem arhīviem. Tas ir jauks veids, kā arī dāvanu karti mīļi personalizēt un piešķirt tai īpašu vērtību. 

Ieskaties mūsu rakstos Dāvanu kartes noformējums un Dāvanu kartes internetā, lai atrastu vēl citus padomus.

Tā kā tagad zini, kādi ir Amazon dāvanu kartes formāti, lai izdodas atrast sev piemērotāko!