populārākās dāvanu kartes pasaulē

Populārākās dāvanu kartes pasaulē

Dāvanu kartes ir aktuāla dāvana visā pasaulē, taču ir interesanti tieši kādas ir populārākās dāvanu kartes pasaulē. Cik ļoti tās atšķirās no Latvijas piedāvājuma. Iespējams, ka kās no dāvanu karšu servisiem Latvijā nemaz nav pieejams, bet visā pasaulē ir viens no top piedāvājumiem. 

Šajā rakstā apkopojām to, kas ir populārākās dāvanu kartes pasaulē gan straumēšanas, gan pirkumu un ēdināšanas pakalpojumu jomā.

Amazon dāvanu karte dažādiem pirkumiem

amazon dāvanu karte

Amazon ir viens no lielākajiem un bagātākajiem uzņēmumiem visā pasaulē. Tā galvenā darbība ir visdažādāko preču tirgošana tiešsaistē, lai arī nu jau ir tikuši atvērti arī vairāki fiziskie Amazon veikali Amerikā. Līdz ar to nav brīnums, ka viena no populārākajām dāvanu kartēm pasaulē ir tieši no Amazon zīmola.

Tā piedāvājumā ir daudz dažādas preces ikdienai – atpūtai, skolai un darbam, ceļojumiem, sportam un hobijam utt. Pašas mājaslapas dizains ir diezgan pavecs, tomēr tas popularitāti neietekmē. Šķiet, ka šo interneta veikalu lielākoties izmanto tie, kas zina, ko konkrēti meklē. Tad arī var uzreiz atrast labākās atlaides un cenas kopumā.

Turklāt ir diezgan daudzi veidi, kā iegādāties Amazon dāvanu karti un to uzdāvināt savējiem. Rakstā Amazon dāvanu kartes formāti esam apkopojuši klasiskos viņu dāvanu karšu veidus. 

PlayStation spēļu dāvanu karte 

ps dāvanu kartes

Playstation ir viens no populārākajiem spēļu risinājumiem pasaulē. Tā spēļu klāsts nepārtraukti mainās, tāpēc dāvanai piemērotas spēles izvēle var būt sarežģīta. Nekad nevar zināt, kāda spēle tavam jubilāram jau ir pieejama vai pat izieta. Tāpēc Playstation dāvanu karte ir lielisks veids, kā iepriecināt draugu ar kādu labu spēli.

Ja šī dāvanu karte ir paredzēta jaunākam spēļu entuziastam, tad dāvanu karte nodrošina arī labu drošības sajūtu. Tā vietā, lai tiktu vadīti iekšā savi kredītkartes dati un piedzīvotas neveiksmes serveros, dāvanu kartes ir labākais veids nopirkt ko jaunu spēļu vidē. Un kāpēc gan neiepriecināt spēļu fanu ar dāvanu, kas patiesi sagādās prieku?

Etsy dāvanu karte pašmāju ražotāju pirkumiem 

etsy platforma

Etsy sākotnēji tika izveidota kā platforma, kas sniedz iespēju tirgoties dažādiem pašmāju ražotājiem. Visiem mazajiem uzņēmumiem un dizaineriem tika sniegta iespēja savus biznesus atspoguļot Etsy platformā un iegūt virtuālus klientus no visas pasaules. Līdz ar to tieši šeit nereti ir iespējams atrast oriģinālas, unikālas dāvanas saviem mīļajiem.

Nu jau Etsy ir pietiekami populārs un liels, visiem zināms uzņēmums. Nereti tur gadās ieraudzīt arī populārās vairumtirdzniecības preces, kas nedaudz samazina Etsy sākotnējo šarmu. Tomēr Etsy dāvanu karte joprojām ir lieliska izvēle. Ikviens tur varēs atrast kāda maza uzņēmuma, ražotaja veikumus, ko nopirkt sev.

Steam spēļu dāvanu karte 

steam spēles

Vēl viena aktuāla platforma, kas ir zināma katram videospēļu fanam, ir Steam. Ja vēlies nekavējoties iegādāties un lejupielādēt spēles, nav labākas platformas par Steam. Tā ir piepildīta ar pasaules labākajām spēlēm, un visu spēļu cena ir diezgan draudzīga, ja salīdzina ar citām šāda veida platformām.

Ne visi to zina, taču Steam dāvanu karte noderēs arī fiziskiem priekšmetiem. Steam ir pieejama arī aparatūra, ko var iegādāties ar saņemtās dāvanu kartes palīdzību. Tā kā izvēle patiešām ir plaša un piemērota ikvienam videspēļu fanam. 

Netflix straumēšanas pakalpojuma dāvanu karte

netflix Populārākās dāvanu kartes

Netflix ir viena no pirmajām ārzemju straumēšanas platformām, kas kļuva ļoti populāra Latvijā. Tajā ir pieejami dažādi seriāli, filmas, raidījumi un multenes, kas citviet skatīšanai nav pieejami. Arī samaksa ir visai neliela, kas jāmaksā katru mēnesi. Īpaši izdevīgi ir ģimenes komplekti, kas katram ģimenes loceklim sniedz pieeju savam profilam.

Netflix dāvanu karte varētu būt forša dāvana ikvienam, jo tā ļaus ietaupīt. Ja tavā draugu lokā ir kāds, kasvēl nav izmēģinājis, tad tā būs laba iespēja to beidzot izdarīt. Mums Latvijā nav pieejamas diezgan daudzas platformas. Par visām maksāt sanāk diezgan dārgi, līdz ar to ja ir jāizvēlas viena, tad Netflix ir viena no labākajām izvēlēm.

Disney+ straumēšanas pakalpojuma dāvanu karte

disney Populārākās dāvanu kartes

Disney+ ir vēl viena straumēšanas platforma, taču tā ir ienākusi Latvijā pavisam nesen. Citviet pasaulē tas ir viens no kašu grāvējiem, jo to izmanto miljoniem cilvēku katru dienu. Tajā ir izteikts Marvel, Pixar un Disney filmu, multeņu un seriālu piedāvājums. Citviet tas nav pieejams, tāpēc Disney+ pievilina ar savu nišas piedavājumu.

Disney+ dāvanu karte noderēs gan maziem, gan lieliem. Pastāv maldīgs uzskats, ka ja jau Disney, tad jau multenes un bērnu filmas. Taču tā nebūt nav, jo piedāvājumā ir arī pavisam interesantas filmas, seriāli visu vecumu auditorijai. Mūs īpaši vilina Marvel supervaroņu komplicētās un aizraujošās filmas.

Starbucks dāvanu karte dzērieniem

starbucks Populārākās dāvanu kartes

Beidzot esam nonākuši arī pie garšīgām dāvanu kartēm, no kurām favorīts daudzviet pasaulē ir tieši Starbucks uzņēmums. Tā kafijas dzērieni un limonādes ir iecienīti ir ļoti daudzās pasaules valstīs. Arī latvieši, aizbraucot uz kādu ārzemju valsti, nereti priecājas par iespēju nopirkt kādu gardu kafiju ar savu vārdu uz krūzītes.

Starbucks dāvanu kartes ir tik populāras, jo tās nav dārgas. Tomēr īstenam kafijas cienītājam šādi tēriņi var sakrāties. Tāpēc ir patīkami reizēm iegūt savu iecienītāko makijato vai lati par velti – dāvanā no saviem draugiem vai kolēģiem. Šī dāvanu karte ir pietiekoši universāla, lai būtu laba dāvana arī lietišķajā vidē.

DoorDash dāvanu karte ēdiena piegādei

door dash ēdiena piegādes serviss

Un šo rakstu par to, kas ir populārākās dāvanu kartes pasaulē, arī noslēgsim ar kādu garšīgu dāvanu karti. DoorDash ir ēdiena piegādes serviss, kas ir īpaši aktuāls savā izveides valstī – Amerikā. Kuram gan nepatīk saņemt bezmaksas ēdienu, vai ne? Ēdiena piegādes servisa dāvanu karte ir viena no labākajām dāvanām.

Tā sniegs plašu izvēli dāvanas saņēmējam pašam izvēlēties, ko pasūtīt – picas, suši, salātus, bbq ribiņas, burgerus un jebko citu. Mums Latvijā aktuālākās būtu Wolt un Bolt ēdiena piegādes dāvanu kartes. Šādas dāvanas īpaši noder aizņemtajiem cilvēkiem, kam navdaudz laika gatavot – piemēram, jaunajiem vecākiem.

Šis ir mūsu apkopojums par to, kas ir populārākās dāvanu kartes pasaulē. Vai kādu aizmirsām?

Ieskaties arī citos mūsu rakstos par dāvanu kartēm – Dāvanu kartes ar vērtību vai Dāvanu kartes internetā.

Vēl citas populārākās dāvanu kartes apskati rakstā Best gift cards for men.