Dāvanu kartes noformējums

Dāvanu kartes noformējums

Dāvanu kartes ir modernais veids, kā apsveikt savus draugus, radus un kolēģus svētkos. Tas ir viens no tiem papīrīšiem ar lielo vērtību, jo dāvanu kartē ir iespējams ieguldīt visdažādākā lieluma dāvanas. Taču svarīgs ir ne tikai dāvanas saturs, bet arī pašas dāvanu kartes noformējums.

Ir vairāki veidi, kā dāvanu kartei piešķirt patīkamu, personalizētu efektu. Kad pasniedzam kādam dāvanu karti svētkos, process ir visai vienkāršs un ātrs. Turklāt dāvanu nevar izmantot uzreiz, kā tas ir, piemēram, ar kādu našķi. 

Esam uzrakstījuši ar rakstu par to, kas ir populārākās Dāvanu kartes internetā.

Šajā rakstā esam apkopojuši dažādus veidus, kā parūpēties par to, lai tavs dāvanu kartes noformējums būtu īpaši jauks un patīkams.

Dāvanu kartes krāsas un dizains

Pati pirmā uzmanības daļa ir jāvērš uz dāvanu kartes izvēlēto dizainu. Tās ir krāsas, kādas īpašas dizaina maliņas un citas detaļas. Tas būs pirmais, ko dāvanas saņēmējs pamanīs vēl pirms sāks lasīt tekstu un saprast, kas tad viņam īsti ir uzdāvināts.

Dāvanu kartes noformējums ir tas, kas vēsta par dāvanas piemērotību jubilāram un vienlīdz pievienotu eleganci. Padomā par to, kādas ir jubilāra iecienītākās krāsu izvēles. Zemāk attēlā ir redzams dāvanu kartes dizaina paraugs uz papīra. Var redzēt, ka te ir izvēlēts zaļgans rāmītis – tā vietā tas var būt citās krāsās, ar sirsniņām utt.

Dāvanu kartes noformējums fromme

Personalizācija tekstā un vēlējumā

Bieži vien tiek uzskatīts, ka dāvanu kartēm trūkst personalizācijas iespējas. Tās var likties kā bezpersoniskas pēdējā brīža dāvanas. Lai arī viens no dāvanu karšu lielākajiem plusiem patiešām ir spēja tās sagādāt vien dažu minūšu laikā, tai nav jābūt bezpersoniskai dāvanai.

Dāvanu karti var uzskatīt par apsveikuma kartīti, kurā izpausties pēc paša vēlmes. Droši raksti tajā kādu sirsnīgu novēlējumu, sveicienu svētkos, uzrunu vai pantiņu. Pieliec klāt smaidiņus jeb EMOJI ikonas, paraksties un ļauj zināt, no kā šī dāvana ir. Personalizācijas iespēja pateikt kādu mīļu vārdu jubilāram uz dāvanu kartes ir ļoti ieteicama.

Skaista aploksne un iesaiņojums

Ja runājam par dāvanas saņemšanas mirkli, tad patiesībā pati pirmā lieta, kas tiks pamanīta, ir dāvanas āriene. Šajā gadījumā tas ir iesaiņojums – tas, kāda aploksne tiks izvēlēta. Piemērus var apskatīt rakstā Dāvanu kartes noformējums, kur uzņēmums FromMe.lv jau uzreiz aicina saskaņot aploksnes kopā ar dāvanu kartes izvēlēto dizainu.

Zemāk attēlā var redzēt, ka šīs var būt arī nestandarta aploksnes. Šāda veida aploksne būs lielisks apsveikums, tā ir sasienama ar glītu banti priekšgalā. Dāvanu karte tiek maigi ielīmēta vienā no aploksnes pusēm. 

dāvanu kartes fromme

Klāt pievienots našķis

Un visbeidzot – iesakām sekot līdzi FromMe.lv dāvanu karšu centra sniegtajam paraugam un pievienot pie dāvanu kartes klāt gardu šokolādi. Tas lielākoties tiek darīts tāpēc, ka dāvanu karti nevar izmantot uzreiz. Tā sniegs kādu pakalpojumu vai iespēju iepirkties. Taču šokolāde ir gards kārums, ko varēs nobaudīt jau uzreiz.

Tas būs īpaši aktuāli tad, ja dāvanu karte tiek dāvināta kādam īpaši lielam kārumniekam un gardēdim. Un viss jau arī atkarīgs no pašas dāvanas. Piemēram, ja izvēlēsies uzdāvināt šokolādes meistarklasi – nu, kā lai nepievieno klāt šokolādi?

Šis raksts ir balstīts uz to, kāpēc dāvanu kartes noformējums ir svarīgs. Ja vēlies atrast kādas reālas dāvanu kartes, ieskaties rakstā Best gift cards.

Tikmēr paskaties arī citus mūsu rakstus par papīra tematiku, piemēram, Kā uzzīmēt leoparda rakstu un Labs CV ir svarīgākais papīrs.