Kā uzzīmēt leoparda rakstu

Kā uzzīmēt leoparda rakstu

Leoparda raksts, ko mūsdienās kādā mērā valkā ikviens, sākot no karaliskās izcelsmes līdz rokzvaigznēm, ir novērtēts gan kā grezns un izsmalcināts, gan noraidīts kā kičīgs un vulgārs. Dzīvnieku raksti nereti ir tie, kurus uzzīmēt ir visgrūtāk, tāpēc mums interesē, kā uzzīmēt leoparda rakstu.

Šajā rakstā sākotnēji nedaudz vairāk iepazīsimies ar leoparda raksta izcelsmi un tad uzzināsim, kā uzzīmēt leoparda rakstu.

Leoparda raksts apģērbos parādījās salīdzinoši nesen

Cilvēki jau sen ir aizņēmušies no leopardiem gan modē, gan ikonogrāfijā. Parasti tas ietvēra dzīvnieku nogalināšanu un to kažokādas vai ādas nēsāšanu. Sešata, Ēģiptes gudrības dieviete, tika demonstrēta visbiežāk tieši tērpta leoparda ādās.

Tas gan nepaskaidro, kā leoparda kažokādas un leoparda raksti ienāca Rietumu modes populārajā virzienā. Jo īpaši leoparda apdrukas izplatība galvenokārt ir saistīta ar apģērbu masveida ražošanas pieaugumu un sintētisko materiālu attīstību.

leoparda raksta vēsture

Pirms pagājušā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem lielākā daļa apģērbu tika izgatavoti pēc pasūtījuma, un tie bija salīdzinoši dārgi. Cilvēkiem, kuri nebija turīgi, bija mazi, funkcionāli drēbju skapji, un tie lielākoties bija izslēgti no modes pasaules. 

Taču 20. gadsimta sākumā tehnoloģiju un ekonomikas izmaiņas radīja lētākus, masveidā ražotus apģērbus, ko varēja atļauties vidējā un zemākā šķira. Tā modē ienāca arī leoparda raksti.

Kā uzzīmēt leoparda rakstu: pamācība

Kā uzzīmēt leoparda rakstu pamācība

Šajā pamācībā esam iekļāvuši vairākus soļus, kā uzzīmēt leoparda rakstu. Ņem papīru vai planšeti, seko līdzi un mēģini uzzīmēt.

Pirmais solis

Sāc ar to, ka paņem tīru lapu un ieplāno savu strukturizēto raksta lauku. Lai arī mūsu attēlā ir izmantota oranžā krāsa, iesakām sākt ar parasto zīmuli, ko varēs izdzēst ārā. Pirmie apļi, kas ir jāuzzīmē, ir tikai raksta pats pamats.

Sāc ar to, ka uzzīmē četrus apļveida riņķus un nākošos zīmē tieši zem tiem, taču ar nelielu nobīdi. 

Otrais solis

Pēc pirmā soļa uzreiz seko attēlam, kas ir zem tā. Kad tavi apļi jau ir uzzīmēti, ir pienācis laiks zīmēt tiem pa virsu ar tevis izvēlēto leoparda krāsu.

Izpaudies un zīmē attēlā redzamajiem līdzīgus ķeburus. Tos var aprakstīt kā apļus, kas nekad līdz galam kopā nesaskarās.

Trešais solis

To pašu turpini darīt arī trešajā solī. Vislabāk šeit var redzēt to, ka leoparda raksti, lai arī ir regulāri, tie nekad nav perfekti vienādi. Pieturies aptuveni vienādā līmenī, taču nesatraucies, ja uzreiz viss neizskatās perfekti vienāds. Tāds nav leoparda raksta mērķis.

Ceturtais solis

Ceturtajā solī ir redzamas vēl dažādas citas variācijas tam, kā uzzīmēt leoparda rakstu. Vēl viens atgādinājums tam, ka ķeburiem nav jābūt precīziem un vienādiem. 

Kā uzzīmēt leoparda rakstu

Kad visi iepriekš uzzīmētie apļi ir aizstāti ar leoparda raksta ķeburiem, apakšējās līnijas var dzēst ārā. Lai lauks ir pilnīgāks, uzzīmē dažus leoparda ķeburus starp jau iepriekš uzzīmētajiem apļiem. Tas redzams solī numur seši jeb augšējā labajā stūrī.

Kad tas izdarīts, kārtīgi nodzēs apakšējās apļa līnijas. Un tavs raksts ir gandrīz gatavs. Atliek vien to izkrāsot.

Kā krāsot leoparda rakstu, ir katra paša ziņā. Mūsdienā pavisam moderni to var darīt arī zilgan zaļi un vēl visādi. Krāsainos piemērus var atrast rakstā leopard print gifts. Protams, var pieturēties arī pie attēlā izveidotās klasikas.

Lai izdodas uzzīmēt leoparda rakstu!

Ieskaties arī citos mūsu nesenākajos rakstos – Rasēšanas pirmsākumi un Labs CV ir svarīgākais papīrs.