Dāvanu kartes

Dāvanu kartes ar vērtību

Dāvanu kartes internetā ir lielisks veids, kā apsveikt savējos svētkos. Ar katru gadu dāvanu ideju var palikt nedaudz mazāk, īpaši tiem jubilāriem, kas ir ļoti izvēlīgi. Tādā gadījumā dāvanu kartes ar vērtību ir labākās dāvanas vairāku iemeslu dēļ.

Galvenokārt dāvanu kartes ir lieliskas dāvanas tāpēc, ka tās ir universālas, personalizējamas un ar iespēju izvēlēties piemērotāko dāvanu pašam. Rakstā Dāvanu kartes internetā esam apkopojuši dažādas dāvanu kartes, ko izvēlēties.

Šajā rakstā uzzini vairāk par to, kādas ir galvenās dāvanu kartes vērtības un kāpēc šī ir labākā dāvana svētkos.

Iespēja izvēlēties dāvanu pašam

Mums katram ir zināms kāds jubilārs, kas ir vai nu pārlieku izvēlīgs vai arī tāds, kam viss vēlamais jau ir sapirkts un nodrošināts. Abos gadījumos problēma ir viena – izvēlēties dāvanu šim cilvēkam var būt diezgan grūti. Cik labi, ka ir dāvanu kartes, kas šo problēmu atrisina pilnībā.

Dāvanu kartes ir lielisks apsveikums svētkos, jo tās gala dāvanu ļauj izvēlēties pašam. Piemēram, ja vēlies uzdāvināt relaksējošu atpūtu, uzdāvini dāvanu karti SPA centrā. Skaidrs, ka atpūta ir dāvana, kas noder vienmēr. Taču jubilārs varēs pats izvēlēties – izbaudīt nakšņošanu SPA viesnīcā, aiziet uz kādu masāžu, pirti vai baseinu utt. 

Vēl viens piemērs ir praktiskāks. Varbūt tu zini jubilāra iecienītāko zīmolu, uzņēmumu vai veikalu. Izvēlies šī veikala dāvanu karti un uzdāvini to jubilāram. Viņš pats varēs doties uz šo veikalu un izvēlēties dāvanu, kas patiks pašam. Tās var būt rotaslietas, apģērbs, apakšveļa, prees hobijam, sportam utt. Plaša izvēle – ko izvēlēties pašam!

fromme dāvanu kartes ar vērtību

Universāla dāvana draugiem un kolēģiem

Dāvanu karšu nozīmīga vērtība ir to potenciāls kļūt par labu dāvanu dažādos apstākļos. Tā var būt noderīga dāvana dažādiem cilvēkiem dažādos svētkos.

Tā kā lielā mērā dāvanu kartes pakalpojuma vai produkta izvēle ir saņēmēja rokās, tā var būt gan sirsnīga, gan lietišķa dāvana. Katram cilvēkam atradīsies kas piemērots. Piemēram, darba kolēģim vai priekšniekam var uzdāvināt došanos uz restorānu. To pašu dāvanu var uzdāvināt arī savai otrajai pusītei, piešķirot dāvanai nu jau romantisku vērtību.

Tas pats attiecas arī uz svētkiem. Lielā mērā dāvanu kartes vērtība tiek palielināta ar lielākas summas izvēli. Piemēram, dāvanu karte vārda dienā var būt 10-30 EUR vērtībā. Savukārt izlaiduma apsveikuma dāvanu karte jau var sasniegt lielākas summas.Tas pats attiecas uz apaļām jubilejām, gadadienām un kāzām.

Personalizēšanas iespējas

Ja varbūt vēl joprojām īsti nesaproti veidus, kā lietišķu dāvanu karti nošķirt no sirsnīga sveiciena savējiem, personalizācijas iespēja to var paveikt. 

Vairāk par personalizāciju vari izlasīt mūsu detalizētākā rakstā Dāvanu kartes noformējums.

Īsumā katru FromMe servisa dāvanu karti var personalizēt. Ir dažādi veidi, kā to izdarīt, taču katrs personalizācijas veids liecina par īpašu pieeju jubilāram. Viens no veidiem, kā likt dāvanas saņēmējam sajusties īpašam, ir ar vārdu palīdzību. Uz dāvanu kartes vari uzrakstīt kādu sveicienu, novēlējumu, pantiņu.

Vēl izvēles iespējas ir par dāvanu kartes dizainu. Ja, piemēram, otrajai pusītei izvēlēsimies dāvanu karti noformēt sirsniņu rāmītī, priekšniekam vai darba kolēģim izvēlēsimies atturīgu dizainu. 

Dāvanu kartes ar vērtību ir labākās dāvanas svētkos! Lai izdodas iepriecināt!