Arhitektūras skicēšana

Arhitektūrā idejas ir jādara zināmas vizuāli un ātrākā metode un, iespējams, arī labākā ideja izpausmei ir skice. Tomēr daudziem jauniem arhitektūras studentiem, kas tikko sākas, trūkst dabiskas spējas radīt šādu skici. Viņiem būs jāpaļaujas uz mentoriem, lai izskaidrotu skices pamatus, kas prasīs laiku, ja šādi mentori vispār tiks atrasti.

tas ir viegli nokļuvuši, kad jūs ražojat pāris atkritumu izgāztuves, kas ir nesamērīgas un izskatās nedaudz dīvainas. Neuztraucieties, jums ir jāuztur pie tā, un jāzina, ka ir nepieciešams daudz laika, lai atrastu savu gropi, bet, ja jūs to darāt, ir lieliski, lai jūs paļautos uz savu spēju savu kursu un karjeru.

Turpmākie zīmēšanas padomi palīdzēs jebkuram iesācējam pārvarēt daudzas problēmas arhitektūras skicēšanā.
Arhitektūras skices padomi:

1. Nenovietojiet zīmuli, saliekot plaukstas locītavu vai elkoņu
Pēc Bob Borson domām, vissvarīgākais, kad sākat skicēšanu, ir tas, ka jūs nepārvietojat savu pildspalvu / zīmuli, saliekot plaukstas locītavu vai elkoņu. Borsons minēja, ka “fiksējiet rokas un elkoņu ērtā leņķī un pārvietojiet visu roku, kad skicējat. Tā kā jūs iegūstat vairāk prasmju, šo tipu var atvieglot, un jūs varat vispirms saliekt elkoņu un galu galā plaukstu. Sākumā, ierobežojot savu kustību uz visu roku, jūs nonāksit ar taisnākām līnijām. ”

2. Veikt kontroli
Novietojiet roku zīmuļa galā, lai iegūtu lielāku kontroli un precizitāti. Tas arī rada tumšākus marķējumus. No otras puses, rokas novietošana uz augšu uz zīmuļa padara jūs mazāk kontrolējamu, radot vieglākus marķējumus.

3. Dažādojiet savas līnijas
Lai padarītu interesantu dzīvu skici, mēģiniet izmantot dažādas līnijas, pārejot no biezām uz plānām līnijām un no gaišām līdz tumšām krāsām. Sākumā tas var būt sarežģīts uzdevums, bet to var apgūt, izmantojot dažādas zīmuļu klases (no 3H līdz 6B) un turot zīmuli dažādos leņķos. paturiet prātā, ka jums ir jāizmanto līnijas svars, lai palīdzētu nodot dziļumu jūsu skicei. Ja vēlaties izveidot dinamiskus un unikālus zīmējumus, dodieties uz neregulārām līnijām. Tie var kļūt blāvi, plakani un gludi skices interesantās

4. Pievienojiet tekstūru
Lietojot akvareļus, zīmējumiem varat pievienot graudainu pieskārienu. Tāpēc nepievienojiet ūdeni pār visu skici, lai jūs varētu izbaudīt dzīvīgu izskatu.

5. Izvairieties no pārāk simetriskas
Svarīga ir sabalansētu mākslas darbu zīmēšana, bet precīzas simetriskas skices pilnveidošana var būt garlaicīga. Tātad pievienojiet dažas vienkāršas izmaiņas, bet saglabājiet vispārīgās līnijas simetriskas, lai sniegtu zīmējumam interesantu izskatu.

6. Neaizmirstiet netīrumus
Neļaujiet smudzēm sagraut jūsu dizainu. Novietojiet papildu papīra loksni zem rokām, kad esat ēnojums, lai izvairītos no nevajadzīgām traipiem. Tāpat, sākot ar labo roku, sākiet ēnojumu no kreisās uz labo pusi, un, ja esat kreisajā pusē, nokrāsojiet no labās puses uz kreiso pusi. No otras puses, ja jūs vēlaties pievienot tīšus traipus, lai izlīdzinātu ēnojumu, varat izmantot papīra gabalu.

7. Debesu zīmēšana
Zīmējiet nevainojamu debesis ar šādu gudru tehniku. Ēriniet lielu vāciņu, izmantojot mīkstu grafītu vai kokogļu zīmuli uz papildu papīra gabala, un izmantojiet lielu sajaukšanas nūju, lai paņemtu mīkstos putekļus. Pēc tam, tumšāku vietu iezīmējiet dažās debesīs.

8. Silueti
Lai pārliecinātos, ka jūsu rakstzīmes ir ievērojamas, zīmējiet savus siluetus, izsekojot ap savu rakstzīmi, izmantojot izsekošanas papīru, tad aizpildiet to ar vienkrāsainu. Parādiet to saviem draugiem un jautājiet, ko viņi redz. Zīmēšanas silueti ir maģiska tehnika, lai pārbaudītu, vai jūsu rakstzīmes ir pietiekami unikālas, lai tās būtu pamanītas tikai no to ēnām.

9. Aplūkojiet savus zīmējumus no pretējā leņķa
Izdariet skices uz izsekošanas papīra, lai to varētu apgriezt, lai to aplūkotu atpakaļgaitā. Šī metode var parādīt proporcionālas kļūdas, lai jūs varētu uzlabot savu skici.